Kwiaty

Kwiaty

Mogą być dyskretnym akcentem albo bohaterem wieczoru. Mogą występować w formie pojedynczej rośliny albo wypełniać całe wnętrze. Dla nas kwiaty są nieodłącznym elementem każdego wydarzenia. Dopełniają je, nadają  charakteru, zostają w pamięci. Podejmiemy się realizacji każdego zlecenia – pozwala nam na to 25-letnie doświadczenie. To właśnie wtedy Marta Gessler stworzyła autorską kwiaciarnię Warsztat Woni, w której można dostać wyselekcjonowane przez designerkę kolekcje kwiatów i dekoracyjnych artykułów do domu i ogrodu. Warsztat Woni realizuje zarówno tradycyjne, jak i awangardowe projekty dekoracyjne.

Scenografia

Kwiaty, rośliny, warzywa – wszystko może stanowić scenografię dla Twojego wydarzenia. Stworzymy las, albo pole kukurydzy. Ustawimy ścianę z zielonych pomidorów, umieścimy w powietrzu dziesięć tysięcy róż.  Wykreujemy krajobraz z filmu science fictions albo minimalistyczną przestrzeń do kontemplacji. Wszystko zależy od Twojej wizji i potrzeb.

Projekt

Każdy scenograficzny pomysł jaki przyszedł Ci do głowy potrafimy przelać na papier. Najmniejsze roślinne impresje i skojarzenia przekujemy w projekt. Stworzymy od początku przestrzeń Twojego przyjęcia, ogrodu, planu filmowego, opracujemy koncepcję aranżacji każdego przyjęcia i komercyjnego eventu.

Warsztaty

W naszej kwiaciarni odbywają się warsztaty tworzenia bukietów i dekoracji. Kamień, folia, patelnia, plastikowa butelka – każdy przedmiot może stać się podstawą zaskakującej aranżacji. Na warsztatach można nauczyć się zupełnie nowego myślenia o kompozycji i projektowaniu przestrzeni wokół siebie. Marta Gessler pokazuje sprawdzone sposoby i wymyślone przez siebie patenty na niebanalne wykorzystanie kwiatów. Możemy zorganizować warsztaty wokół wybranego przez Ciebie zagadnienia we wskazanym przez Ciebie miejscu.