Art

Najbardziej liczy się zaskoczenie na twarzach gości kiedy zamiast dania dostają do rąk nożyczki, albo muszą spróbować rzeźby z panna cotty. Przestrzeń wokół też ma znaczenie – w końcu nie co dzień można zobaczyć tysiące zielonych pomidorów, albo obrusy z chleba. A jak podamy jedzenie – może każdy składnik w osobnym pudełku? Wiemy, że Twoja wyobraźnia jest nieskończona. Nasze możliwości też.

Opracujemy koncepcję Twojego przyjęcia, spotkania, wydarzenia, zapewnimy oprawę scenograficzną, dekoracje kwiatowe, a przede wszystkim stworzymy wyjątkowe menu i podamy jedzenie, które Twoi gości będą wspominać ze smakiem.

Food design / Warsztaty

design
Czy nożyczki albo kartka papieru mogą spowodować zmianę myślenia o jedzeniu albo kulinarnych przyzwyczajeń? My jesteśmy pewni, że posiłek może stać się artystycznym przeżyciem, czy okazją do zabawy. Możemy zorganizować kreatywne warsztaty na każdy temat. Staną się atrakcją przyjęcia, albo specjalnym wydarzeniem dla zaproszonych przez Ciebie osób.

Poproś o ofertę

Party in box / Finger Food

box
Kompaktowość i mobilność to obecnie
najbardziej liczące się pojęcia. Przyjęcie też musi być dopasowane do tych standardów. W tej chwili jest tu, za chwilę zabawa może
przenieść się w inne miejsce. Nic prostszego. Nic smaczniejszego. Jesteśmy na to gotowi. Każdy Twój pomysł zmieścimy do pudełka. Nasze będą składniki. Jak zawsze najlepsze.

Poproś o ofertę

Kulinarne rzeźby

rzezba
Jaki smak jest w dotyku? Czego nie można zjeść? Czy jedzeniem można się bawić?
Intrygujący element każdego spotkania czy główna atrakcja wieczoru? Zabawa nie tylko dla dzieci albo powrót do dzieciństwa.
Doznania są tylko inspiracją. Z ciekawości rodzi się kształt. Lepkość, chrupkość, chłód – wszystko ubierzemy w rzeźbę.

Poproś o ofertę

Prasówka

box
Powodzenie każdego przedsięwzięcia zależy od tego jakie emocje z nim zwiążemy. I o nich właśnie myślimy przygotowując menu i oprawę na konferencje prasowe, premiery nowych produktów, prezentacje aktualnych kolekcji, spotkania z gwiazdami. Do każdego tematu dobieramy najbardziej pasujący smak i styl. Projektujemy skojarzenia.

Poproś o ofertę

500+

box
Żadna ilość gości nie jest dla nas zbyt duża. Każdego zaskoczymy kulinarnie i estetycznie. Tona pomarańczy na świeży sok? Trzy tysiące miniaturowych gołąbków? Ulubiona tarta dla każdego? Wszystkie dania w kolorze białym? Im większa skala przyjęcia, tym więcej naszych możliwości możemy zaprezentować. Nasi kucharze są na to przygotowani.

Poproś o ofertę

U Was

box
Nie ma większego dowodu bliskości i zaufania niż zaproszenie kogoś pod swój dach. Dlatego bardzo cieszymy się kiedy możemy zorganizować przyjęcie u Ciebie w domu, lub w Twoim ulubionym miejscu. Może być to łąka, dach, hala dworca lub pałac – zajmiemy się wyglądem przestrzeni, smakiem na talerzach i wrażeniem, jakie chcecie sprawić na gościach.

Poproś o ofertę