Classic

Są sytuacje, które chcemy uczcić szczególnie. Usiąść wspólnie przy stole, rozmawiać, śmiać się i jeść. Podawać sobie talerze, smakować, wspominać. Powtarzalność trwająca przez pokolenia. Bezpieczeństwo i spokój. Spotkanie to emocje. Wiemy jak je wyzwolić.

Wesele, komunia, urodziny, spotkanie biznesowe czy śniadanie – niezależnie od okazji z jakiej spotykasz się z innymi ludźmi zapewnimy Wam najlepszą oprawę kulinarną. Opracujemy menu dopasowane do okoliczności, przygotujemy dania z najlepszych składników, zaaranżujemy w wyjątkowy sposób przestrzeń naszej restauracji, albo miejsca wybranego przez Ciebie.

Christmas party

design
Pomyśl o wymarzonym przyjęciu gwiazdkowym. Co widzisz? Obrusy z piernika i pierogi z kapustą i grzybami? Odświętne stroje i ciepłe uśmiechy bliskich osób? Gdzie stoi choinka? Kogo zaprosiłeś? Współpracowników czy znajomych? Opowiedz nam o tym swoimi słowami, my zrealizujemy całą resztę.

Poproś o ofertę

Komunia

design

Kiedy siadamy razem z rodziną przy stole od razu czujemy się ciepło i bezpiecznie. Gesty i spojrzenia wystarczają. Wszelkie słowa są zbędne. Jeszcze tylko jedzenie. Bez niego żadne rodzinne spotkanie nie może się odbyć. Proste albo wyrafinowane. Ostre lub słodkie. Zawsze ulubione. Jest wyjątkowo.

Poproś o ofertę

Wesele

design
Wyjątkowy dzień, kiedy wszystko musi być idealnie i na najwyższym poziomie. Od bukietu panny młodej po deser wieńczący przyjęcie. W zimie, wiosną, w kościele, na plaży. Smak zapamiętany do końca życia. Znamy Twoje oczekiwania i zrealizujemy każdy śmiały pomysł, dostosujemy się do wytycznych, złamiemy konwencję.

Poproś o ofertę

Bankiet

design
Każde wydarzenie ma swoją specyfikę. Inaczej przygotujemy rodzinną rocznicę, co innego zaproponujemy na spotkanie integracyjne dla marketingowców. Pomysłów mamy więcej niż okazji do świętowania. Na każdą z nich zapewniamy dodatkowe atrakcje: układanie kwiatów, pokaz kulinarny, prezentacja win. Ale najważniejszy będzie smak.

Poproś o ofertę

Konferencja

design
Czasem trzeba skupić się na faktach. Poznać temat od podszewki. Posłuchać specjalisty. Temat może być różny – od rewolucyjnej koncepcji naukowej po nowy zapach perfum. Jedzenie może być tłem, wprowadzać harmonię, albo prowokacyjnie interpretować przedmiot konferencji.

Poproś o ofertę

Business lunch

design

W świecie biznesu i profesjonalistów liczy się przede wszystkim czas, dlatego zajmiemy się za Ciebie wszystkim. Zaproponujemy menu, które wprawi Twoich partnerów biznesowych w dobry nastrój. Podamy Wasze ulubione napoje. Wszystko będzie gotowe na wybraną przez Ciebie godzinę. Nasi pracownicy zadbają o to żeby było perfekcyjnie.

Poproś o ofertę