Oferta

Przykładowe menu na różne okazje!

Menu 1 – Christmas

Święta to kilka konkretnych kulinarnych skojarzeń. Dania obowiązkowe każdego bożonarodzeniowego spotkania. Konserwatyzm i tradycja mile widziane. Interpretujemy je po swojemu, Ty możesz nasze propozycje dowolnie połączyć.

Zobacz menu

Menu 2 – Wesele 1

Ten najważniejszy dzień w życiu chcesz spędzić ze swoimi bliskimi. Czasem jest ich wielu, a Ty pragniesz, by każdy z nich poczuł się wyjątkowo. Pomożemy Ci w tym. Każdy gość na Twoim weselu znajdzie na talerzu wszystko co lubi.

Zobacz menu

Menu 3 – Wesele 2

Najważniejsze chwile najlepiej celebrować z najbliższymi przy wspólnym stole. Jeśli chcesz by Twój ślub był przeżyciem dzielonym z rodziną i przyjaciółmi – umożliwimy Ci to. Podamy dania godne tego dnia.

Zobacz menu

Menu 4 – 500+

Jak okiełznać apetyt kilkuset osób? Mamy na to sposoby. Jednym z nich są designerskie pudełka, innym ogromne szklane misy. Oczywiście kluczowy jest smak. Zwielokrotniony.

Zobacz menu

Menu 5 – Finger Food I

Jesteśmy mistrzami w miniaturowych kompozycjach smaku. Potrafimy stworzyć kompletną, piękną i przede wszystkim zaskakującą propozycję w rozmiarze XS.

Zobacz menu

Menu 6 – Finger Food II

Jeśli zastanawiasz się jaki smak zmieści się na wykałaczce, podpowiemy Ci, że każdy. Tajemnicą jest harmonia i dobór odpowiednich składników. W sam raz na jeden kęs.

Zobacz menu